MENU
SEPETİM

Hırdavatalalım - Türkiye'nin En Büyük Online Hırdavat Mağazası...

Ödeme ve Teslimat:


1) Sitemiz üzerinden Havale ile ödeme


2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile


3) Sipariş Bedeli İadesi


Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; GÜLERSAN YAĞLAMA CİHAZLARI SAN VE TİC. LTD. ŞTİ. on iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine mail yolu ile bildirmeniz gerekmektedir.


4) Teslimat


Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz Pazartesi- Perşembe 15:30 sonra verilen siparişler ertesi gün; Cuma 15:30 dan sonra, Cumartesi, Pazar günü verilen ürünler Pazartesi günü kargoya verilecektir). Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen sipariş esnasında bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.  İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Yurtiçi kargo firmasıyla 99 desi üzeri ürünler ambar ile gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü sonunda Nakliye firmasına teslim edilir. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca nakliye teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.


5) Ödeme Takibi


Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar, kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.


Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız nakliye firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız nakliye firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.


Ürün teslim alındıktan sonra nakliye firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.


Ürün hasarlı ise; Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0216 634 48 14 numaralı fax’a yada mailto:satis@hirdavatalalim.com.tr mail adresine bildiriniz.


Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketiniz ile ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.


Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.


 

3D Secure:

İnternet üzerindeki alışverişlerin güvenliğinin arttırılması amacıyla Visa ve Mastercard tarafından geliştirilen bu sistemde, herhangi bir ödeme işlemi sırasında kartınızın sahibi olan bankanın web sitesine yönlendirilerek Kredi Kartınıza ait şifre ile onaylama işlemi gerçekleştirilmektedir. Böylelikle kart numaranız başkaları tarafından biliniyor olsa dahi şifrenizi sadece siz bildiğiniz için elektronik güvenliğinizi sağlamış oluyorsunuz.