Bosch 1600A02ND9 VDE Yan Keski 160 mm
Stok Kodu
1600A02ND9
792,00 TL
%1,00 Havale indirimi
792,00 TL
Ücretsiz Nakliye
Garanti Süresi : 24 Ay
Soru Sor
Teknik Özellikler
Malzeme türü:Krom vanadyum
Uzunluk: 160 mm
Pas dirençli
Tek elle kullanım
Kaymaz kenarlar
Sertleştirilmiş kesme kenarları
Yüksek güç sağlayan tasarım
Maksimum voltaj: 1.000 V
VDE sertifikalı
Ergonomik kavramalı tutamak
Yumuşak gövde
Çekme dayanımı normal çelik tel: 1.600 N/mm²
Ürün ölçüleri: 163 x 56 x 23 mm
Ağırlık: 228 Gr
Ürün Özellikleri
Kullanım, kavrama ve düzgün kesim için kolaylık sağlar
Krom vanadyum çeliğinden yapılmış dayanıklı ve sağlam pense kafası
Ürünle İlgili Öne Çıkanlar
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Bosch 1600A02ND9 VDE Yan Keski 160 mm 1600A02ND9