Bosch 1600A02NG0 VDE Pense Seti 3 Parça
Stok Kodu
1600A02NG0
1.920,00 TL
%1,00 Havale indirimi
1.920,00 TL
Ücretsiz Nakliye
Garanti Süresi : 24 Ay
Soru Sor
Teknik Özellikler
Malzeme türü: Krom vanadyum
Pas dirençli
Tek elle kullanım
Kaymaz kenarlar
Sertleştirilmiş kesme kenarları
Yüksek güç sağlayan tasarım
Maksimum voltaj: 1.000 Volt
VDE sertifikalı
Ergonomik kavramalı tutamak
Yumuşak gövde
Ürün Özellikleri
Kullanım, kavrama ve düzgün kesim için kolaylık sağlar
Krom vanadyum çeliğinden yapılmış dayanıklı ve sağlam pense kafası
Ürünle İlgili Öne Çıkanlar
Teslimat Kapsamı
1 Adet Yan keski 160 mm
1 Adet Kargaburun 200 mm
1 Adet Pense 180 mm